Casa Gravata - 2 Quartos
| Wi-Fi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Σπα & Ευεξία Τζακούζι |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Gravata - 2 Quartos μπορεί να φιλοξενήσει έως 6 επισκέπτες, και τους παρέχει την ευκαιρία να χαλαρώσουν στο τζακούζι.
Οι επισκέπτες αυτής της βίλας μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στη μικρή κουζίνα. Αυτό το κατάλυμα απέχει 450 μέτρα από R E R Sorveteria E Cafeteria Da Serra, όπου οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν διάφορα γεύματα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Matriz de Sant Ana2985 χλμ.
- Assembleia de Deus3732 χλμ.
- Μνημείο των Τριών Βασιλιάδων4059 χλμ.
- Cancao Nova4508 χλμ.
- Museu Memorial de Gravatá3254 χλμ.
- Paroquia Nossa Senhora das Gracas1373 χλμ.
- Polo Moveleiro de Gravata2226 χλμ.
- Paroquia Sao Paulo4142 χλμ.
- Alto do Cruzeiro Mirante3787 χλμ.
- Parque de Aventura Karawa ta2317 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Recife / ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Guararapes-Gilberto Freyre80 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Τζακούζι
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Casa Gravata - 2 Quartos;
Οι πελάτες της η Casa Gravata - 2 Quartos μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Recife / ΔιεθΝές Guararapes-Gilberto Freyre από η Casa Gravata - 2 Quartos;
Η Casa Gravata - 2 Quartos απέχει 80 χλμ. από το Recife / ΔιεθΝές Guararapes-Gilberto Freyre. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Gravata - 2 Quartos;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Casa Gravata - 2 Quartos.